اطلاعات مطلب
  • بازديدها: 2983
  • نويسنده: samkia0
  • تاريخ: 22 اردیبهشت 1389
22 اردیبهشت 1389

مدت کسر خدمت مشمولان وظیفه عمومی، قبل از اعزام به خدمت محاسبه شده و در برگ سبز اعزام درج می‌شود.

دسته بندی: خبرها

سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مدت کسر خدمت مشمولان وظیفه عمومی، قبل از اعزام به خدمت محاسبه شده و در برگ سبز اعزام درج می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس،به نقل اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در این اطلاعیه آمده است: به منظور جذب، سازماندهی و بکارگیری بهینه سربازان در نیروهای مسلح، از این پس مدت کسرخدمت مشمولان، قبل از اعزام به خدمت محاسبه شده و در برگ سبز اعزام آنان درج می‌شود.
سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از مشمولانی که واجدشرایط بهره‌مندی از تسهیلات کسرخدمت هستند خواست مدارک مربوط به کسرخدمت شامل گواهی جبهه و جانبازی پدرومادر یا گواهی فعالیت بسیج خود را از قبل آماده نموده و به هنگام مراجعه به دفاتر پلیس+۱۰، مدارک کسرخدمت را به همراه سایر مدارک مربوط به اعزام تحویل این دفاتر داده تا مدت کسرخدمت در برگ سبز اعزام آنها درج گردد.

سازمان وظیفه عمومی در این اطلاعیه اضافه کرده است:سربازانی که هم‌اکنون در حال انجام خدمت سربازی هستند، می‌بایست مدارک مربوط به کسرخدمت را به یگان خدمتی خود ارایه نمایند.

شما وارد سايت نشده ايد. جهت ارسال نظر در سايت وارد شويد
اگر تاکنون ثبت نام نکرده ايد اينجا کليک کنيد.

ارسال نظر

نام:*
ايميل:
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *